RSS
 

Na morza dnie…

10 sie

Jak to się układa w moim życiu obecnie? Czy ktoś pragnie wiedzieć? Kto by miał pragnąć? Chyba Nocni Markowie, którzy sobie hasają po internecie ze snu braku, przypadkowi spacerowicze, operatorzy kciuka i palca wskazującego, i oczu zaczerwienionych od sztucznego blasku. Biedni, nieśpiący ludzie, którzy szukają wybawienia od przykrych myśli lub rozrywki w swoim szarym żywocie, który zapomniał już, jak to jest mienić się barwami radości i entuzjazmu. I ja taka, i ja, drodzy Spacerowicze!

Jest tak źle, że aż mogłabym piszczeć, ale tego nie uczynię. Jest wielopoziomowo, wielowarstwowo źle.

Co się mianowicie dzieje?

Przede wszystkim mam złe przeczucia dotyczące wyjazdu na festiwal artystyczny. Moje złe przeczucia są jak horror, bo nie wiem nigdy do końca, co się za nimi kryje, a często niepójście za nimi kończy się płaczem na dnie tego morza.

A jednak jadę, raczej jadę, chyba że mnie do końca zniewolą.

Nie mam, gdzie tam spać. Nie mam planu na najbliższe dni, NIE MAM MAGISTERKI.

Mam, gdzie spać, ale nie chcę tam spać. Muszę mieć inne miejsce do spania. Nie wiem, kiedy tam jadę. Nie wiem niczego. Dobra, wysłałam dodatkowe wiersze, bo prosiła o to redaktorka festiwalowej gazetki.

Spokojnie. Spokojnie. SPOKOJNIE. Jak jest? Źle. Spokojnie. Nie wiem nic.

Dziś czwartek. Dziś idę pograć w kosza z kolegą, a potem odwiedzić chłopaka w jego mieszkaniu.

Jutro piątek. Jutro jadę z chłopakiem do Iławy i zostajemy tam do soboty wieczorem.

Pojutrze niedziela. Poproszę tatę, żeby przyjechał w niedzielę do mnie i do siostry.

Popojutrze poniedziałek. Wjeżdżam na Famę.

Żeby zrealizować ten skomplikowany plan, muszę:

skontaktować się z mamą i siostrą, a potem z tatą. Z siostrą, z mamą, potem z tatą. Ale siostra nie odbiera. Spróbuję jeszcze raz. Odebrała. Do mamy nie ma co. Dobra. Dzwonię do taty.

Poza tym muszę zadzwonić do sióstr… tata nie odbiera. Fantastycznie. Dobra, wiem. Poproszę siostry, żebym mogła spać u nich od nocy 15-16 może? A może nie? A jak nie będzie wolnego pokoju – co wówczas?! Dzwonię do sióstr!!! Nie mam miejsc. Super. Poszukam jeszcze.

Z innych spraw – porządki, pakowanie, pisanie. Super, git.

 
Brak komentarzy

Napisane przez w kategorii Bez kategorii

 

Dodaj komentarz